en Wyślij zapytanie

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół...

 • Dyrektor kreatywny z 20-letnim doświadczeniem, który dba o rozwój firmy, wdraża nowe pomysły i inspiruje innych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, realizuje swoje cele krok po kroku. Jego życiową dewizą jest: „Co masz zrobić dziś, zrób wczoraj”.

   

  Marcin
  CEO
 • Z wieloletnim doświadczeniem, wibrującą energią i nieograniczoną kreatywnością sprawia, że każdy event jest dopracowany w nawet najdrobniejszym detalu. Zgrany zespół to dla niej podstawa funkcjonowania firmy. 
  Zarażająca uśmiechem, lepsza połówka szefa ;)

  Ola
  Project event manager
 • Event manager z powołania, instruktorka fitnessu z pasji, twórczyni własnoręcznych dekoracji domowych z zamiłowania. W pracy ceni sobie uczciwość i lojalność. Dba, aby każda przygotowana przez nią oferta była wprost perfekcyjna.

  Marta
  Event manager
 • Prywatnie fan piłki nożnej oraz boksu, a w pracy niezastąpiony projektant interaktywnych gier terenowych, dzięki któremu standardowa integracja nabiera zupełnie innego wymiaru. Jeszcze nigdy nie powiedział, że coś jest niemożliwe do zrobienia.

  Robert
  Game Master
 • Wśród problemów porusza się tanecznym krokiem, wdrażając rozwiązania z uśmiechem. Spełnia się w pracy, która pozwala tworzyć plan, realizować cel i karmić się efektem. Absolwentka Akademii Muzycznej i Uniwersytetu Łódzkiego. Laureatka Stypendium Prezydenta Miasta Torunia w dziedzinie kultury. Prywatnie entuzjastka Mindfulnessu (kurs MBSR 2023).

  Alicja
  Event manager

Dołącz do nas!